Є, чим пишатися: 16 красивих сайтів з одного шаблону

У створенні сайту з використанням шаблону є багато переваг: готовий дизайн дозволяє сконцентруватися на створенні контенту, а колірна схема, як правило, підібрана настільки добре, що не потребує змін. Навіть якщо ви вирішили створити свій сайт самостійно з нуля, перегляд дизайнерських шаблонів може послужити вам натхненням.

Тим не менш, багато користувачів бояться, що сайт, створений на основі шаблону, буде схожий на безліч інших, створених за допомогою того ж шаблону. Звичайно ж, таке можливо, але насправді, додати індивідуальності шаблоном не так вже й складно.

Якщо ви хочете зробити ваш сайт дійсно унікальним, використовуючи при цьому шаблон, вам знадобиться конструктор сайтів, який надає повну свободу у редагуванні. Редактор Wix дозволяє кардинально міняти шаблони, створені професійними дизайнерами та спеціалістами з розробки інтерфейсів, просто перетягуючи і додаючи елементи на сторінку.

Виберіть шаблон і змініть його так, щоб він зміг повністю передати індивідуальність вашого бренду. Проявіть креативність і створіть сайт, який служив би саме вашим цілям. У Wix ми дотримуємося принципу «ваш сайт – ваші правила».

Візьмемо наприклад шаблон для сайту чоловічого салону Male Salon – один з найбільш красивих і популярних шаблонів на Wix. Нижче ви знайдете 16 сайтів, створених на базі тільки цього шаблону. Зверніть увагу, що всі ці сайти, що належать користувачам Wix, мають свій стиль і різне призначення. Всі вони спочатку виглядали однаково, але в підсумку перетворилися на прекрасні, унікальні онлайн-проекти.

Шаблон Male Salon >>

template[1]

Перукар-стиліст Віктор Дудо >>

viktordudo[1]

Школа верхової їзди Ecurie de Laurence >>

ecurie[1]

Агентство моделей First Step Modelling >>

first-step-modeling[1]

Перукарська школа Freducation >>

freducation[1]

Персональний тренер Erika Dawn >>

erika-dawn[1]

Салон краси «Цукерка» >>

konffetka[1]

Перукар-стиліст Judy Yoon >>

judy-yoon[1]

Саксофоніст Dustin Laurenzi >>

dustin[1]

Сайт фільму Cardinal Matter >>

cardinal[1]

Фешн блогер Kara Jhonson >>

kara-johnson[1]

Студія краси Регіни Усманової >>

90-60-90[1]

Інтернет-магазин взуття Zattaro >>

zattaro[1]

Музикант Saxoman >>

saxoman[1]

Перукар-стиліст Liz Casadidio >>

liz-cassadidio[1]

Школа онлайн-бізнесу Zevs.in >> 

zevsin[1]

Питомник амстаффов Thor >>

thor[1]

За матеріалами WiX.com

1 Comment

  1. Надія Сорока

    Круто!

    Reply

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *