Сторінки WordPress

Сторінки – це елементи сайту з незмінним вмістом. Це хороший спосіб публікації даних, які змінюються рідко, наприклад, сторінки з відомостями про автора. Сторінки відображаються як вкладки або посилання вгорі деяких тем. На відміну від записів, сторінки не прив’язані до певних датою та часом.

За замовчуванням головна сторінка блогу WordPress.com містить список останніх записів. В якості головної сторінки можна використовувати статичну сторінку, а список записів відображати на іншій сторінці.

 1. У консолі виберіть пункт Сторінки -> Додати нову.
 2. Дайте сторінці назву, наприклад , ” Головна “.
 3. Наповніть її вмістом, який буде відображатися на головній сторінці вашого блогу. Опублікуйте цю сторінку.
 4. Створіть ще одну сторінку .
 5. Назвіть сторінку “Записи “, ” Блог “, “Що нового? ” або якось ще .
 6. Наповнювати сторінку вмістом не потрібно, бо він не буде відображатися. Опублікуйте цю сторінку.
 7. У консолі виберіть пункт Параметри – > Читання.
 8. Налаштуйте головну сторінку приблизно таким чином:

ru_front-page-settings[1]

 

Після внесення описаних змін на головній сторінці блогу не буде відображатися список записів. В якості головної сторінки буде використовуватися статична сторінка “Головна”. Для читання записів відвідувачам треба буде перейти на сторінку “Що нового?”.

Примітки.

 • Ви можете давати сторінкам будь-які назви.
 • Якщо головна сторінка не відображається, переконайтеся в правильності налаштувань.
 • Пункт Параметри -> Читання видно тільки при наявності хоча б одного опублікованого запису.

Заголовок і посилання сторінки

За замовчуванням заголовок і посилання сторінки пов’язані між собою. Коли ви в перший раз вводите заголовок сторінки, автоматично створюється ярлик сторінки, використовуваний в постійній посиланням.

ru_page-title[1]

 

Ярлик – це остання частина посилання на сторінку. При створенні ярлика за замовчуванням всі букви переводяться в нижній регістр, прогалини замінюються дефісами, спецсимволи видаляються.

Ярлик можна редагувати за допомогою кнопки Змінити. Після закінчення редагування натисніть кнопку OK. Не забудьте зберегти сторінку, натиснувши кнопку Зберегти (Оновити).

ru_edit-page-title[1]

 

Це зручно в тому випадку, коли у сторінки дуже довгий заголовок, а вам потрібне більш коротке і легкедля запам’ятовування посилання.

При наявності в заголовку нелатинських символів ярлик сторінки може бути укорочений. Цього можна уникнути, якщо обмежити ярлик сторінки одним словом.

За матеріалами WordPress support

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *