Відвідування WordPress

Деякі пошукові системи надають статистику та відомості про індексацію вашого веб-сайту. Щоб скористатися даною можливістю, вам треба підтвердити право власності на сайт.

Інструменти веб-майстра знаходяться на сторінці Інструменти -> Всі інструменти.

ru_tools_menu[1]

 

Google Webmaster Tools

  • Увійдіть на сторінку https://www.google.com/webmasters/tools/, використовуючи свій обліковий запис Google.
  • Натисніть кнопку Додати сайт.

ru_google-add-site[1]

  • Введіть адресу блогу.

ru_google-site-url[1]

  • Вам запропонують кілька способів підтвердження. Перейдіть на вкладку Альтернативні способи.
  • Виберіть варіант Додати метатег в код головної сторінки свого сайту.

ru_google-metatag[1]

  • Скопіюйте значення атрибута content value of the meta tag. У даному прикладі значення атрибута content виділено напівжирним шрифтом: <meta name=’google-site-verification’ content=’kGDvgVAO8DOG4YpBDTWAb1IkQECwv-N2aNkHC1FsrN4>
  • Увійдіть в консоль свого блогу.

  • На сторінці Інструменти -> Всі інструменти вставте значення атрибута content в поле Google Webmaster Tools.

ru_webmaster_tools[1]

  • Натисніть кнопку Зберегти зміни.
  • Поверніться на сторінку підтвердження і натисніть кнопку Підтвердити.

Пошук в блогах WordPress.com

Всі відкриті блоги на WordPress.com індексуються, а їх вміст може бути знайдено на сторінці http://search.wordpress.com/. За замовчуванням результати пошуку впорядковані за значимістю з можливістю сортування за датою.

Пошукова система WordPress.com індексує вміст записів, сторінок і коментарів. Назви блогів, заголовки записів, імена авторів записів / коментарів не індексуються, якщо тільки вони не присутні у вмісті.

Синтаксис запитів

wordpress-com-search-1[1]

 

У пошукової системи на сторінці http://search.wordpress.com/ є кілька можливостей уточнення запитів:

 • site: Пошук в зазначеному блозі WordPress.com. Щоб виконати пошук за словом mobile в блозі gigaom.com , введіть запит ‘site: gigaom.com mobile’.
 • tags: Пошук записів із зазначеними мітками. Щоб знайти записи з міткою iphone зі словом mobile введіть запит ‘tags: iphone mobile’. Можна використовувати декілька міток ‘tags : iphone, apple mobile’.
 • username: Пошук вмісту зазначеного користувача. Знайти записи автора Om Malik за темою «mobile» можна запитом ‘username: om mobile’.

Все це можна використовувати разом. Пошуковий запит ‘site: gigaom.com username: om tags: iPhone mobile’ буде шукати записи з міткою iPhone і словом mobile в блозі gigaom.com, опубліковані автором Om Malik.

Статистика

 Хочете дізнатися, скільки відвідувачів було на вашому сайті, які сторінки і запису найпопулярніші? Все це є на сторінці статистики.

Статистика не враховує:

 • Переходи до документів і файлів
 • Відвідування користувачів, у яких відключені JavaScript або завантаження зображень
 • Відвідування пошукових систем (GoogleBot і т.п.)
 • Ваші власні відвідування (відкритих блогів після входу в систему)

Статистика відображається на вкладці My Stats головної сторінки WordPress.com:

ru_my-stats[1]На сторінку статистики також можна перейти за допомогою мініатюрної діаграми в панелі інструментів. Ця діаграм складається з 48 вертикальних смуг, що представляють кількість переглядів поточного блогу за останні 48 годин. Панель видно тільки користувачам, які виконали вхід в систему.

sparkline[1]Перегляди і відвідувачі
На сторінці статистики, в залежності від обраного фільтра, показується кількість відвідувань сайту за день, тиждень або місяць.

ru_stats-chart[1]Основні одиниці вимірювання відвідуваності – це кількість переглядів і унікальних відвідувачів. Кількість переглядів збільшується, коли відвідувач завантажує або оновлює сторінку. Кількість відвідувачів збільшується, коли ми бачимо користувача або браузер перший раз протягом заданого періоду (день, тиждень , місяць).

Можна помітити, що кількість відвідувачів за тиждень менше суми відвідувачів по днях цього ж тижня. Це означає, що один і той же відвідувач з’являвся кілька разів протягом тижня.

Також можна виявити відставання кількості відвідувачів від кількості переглядів. Це пов’язано зі способом обробки даних. Зазвичай кількість переглядів оновлюється кожні п’ять хвилин, оновлення кількості відвідувачів може зайняти до двох годин.

Перегляди по країнам

ru_geostats[1]Статистика по країнах доступна за день, тиждень, місяць, квартал і весь час, проте слід врахувати, що ця можливість з’явилася в березні 2012 р., тому дані за попередній період недоступні.

Ключові слова

ru_search-terms[1]Ключові слова – це терміни, слова і фрази, за якими пошукові системи (Google, Yahoo, Bing тощо) знайшли сторінки і запису вашого блогу. Ключові слова не включають запити, які вказуються в полі віджета «Пошук» або іншої форми пошуку вашого блогу.

ru_totals_module[1]Деякі пошукові системи не вказують ключові слова з метою безпеки. Тому ми не завжди знаємо, які пошукові запити використовували відвідувачі вашого сайту.

Питання та відповіді

[toggle title=”Чи включає статистика сайту мої власні відвідування?“] Тільки в закритих блогах.[/toggle][toggle title=”Чому кількість переглядів записів/сторінок не узгоджується із загальною кількістю переглядів?“]Перегляди записів/сторінок включені в загальну кількість переглядів, однак є ще і перегляди сайту, що не відносяться до певних записам/сторінкам. Перегляди головної сторінки, архівів по рубриці/мітці/датою/автору враховуються тільки в загальній кількості переглядів.[/toggle][toggle title=”Чи можу я отримати додаткові відомості?“] Статистика WordPress.com не надає відомості про унікальні відвідувачах, IP -адресах.[/toggle][toggle title=”Як отримати статистику по RSS – каналах?“] У статистиці блогу не виділяються RSS – передплатники. Тим не менше, кількість переглядів через RSS- канали відображається на графіку для окремого запису/сторінки.[/toggle][toggle title=”Чому кількість переходів не узгоджується із загальною кількістю переглядів?“]Не всі відвідувачі приходять до вас по зовнішніх посиланнях. Вони можуть набрати адресу в браузері, перейти за посиланням у повідомленні електронної пошти або перейти за посиланням в іншому додатку, яке запустить браузер.[/toggle][toggle title=”Чи можна отримувати статистику в блозі WordPress на сторонньому хостингу?“] Так, встановіть плагін «Jetpack».[/toggle][toggle title=”Чи можна використовувати Google Analytics?“]Ні, на даний час в блогах WordPress.com не можна використовувати Google Analytics.[/toggle][toggle title=”Чи можна показати лічильник відвідувань у своєму блозі?“] Так, скористайтеся віджетом « Статистика блогу »[/toggle]

За матеріалами WordPress support

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *