Wix ShoutOut: Cвоя розсилка – простіше простого!

Хотіли б Ви мати можливість відправляти клієнтам красиві, професійно оформлені електронні листи, які Ви могли б створити самі всього в кілька кліків?

Wix ShoutOut – новий додаток, що дозволяє створювати і розсилати приголомшливі електронні листи, а також ділитися їх вмістом в соціальних мережах – і все це прямо через ваш аккаунт Wix.

Залучайте та підтримуйте інтерес ваших клієнтів

Професійний сайт необхідний будь-якій компанії, але якщо Вам потрібно поділитися важливими новинами, то Вам ніяк не обійтися без добре спланованої email-розсилки. Почніть спілкування з відвідувачами сайту за допомогою Wix ShoutOut: слідкуйте за останніми новинами та миттєво надсилайте оновлення в їх поштову скриньку.

try-it[1]

Управляйте email-кампаніями прямо з аккаунта Wix

Додаток Wix ShoutOut дозволяє швидко та легко створити привабливу розсилку в панелі управління сайтом. Ви можете налаштувати готовий шаблон листи за бажанням, додавши свій текст, зображення та відео. До того ж, ShoutOut має доступ до всіх зображень, доданих на ваш сайт. Це означає, що розсилка і сайт можуть бути оформлені в єдиному і унікальному вашому стилі.

В ShoutOut можна копіювати листи, міняючи їх зміст. Ця функція особливо корисна в ситуації, коли зміни потрібно зробити швидко, щоб відправити нагадування в останній момент або просто для того, щоб всі листи були виконані в одному стилі.

import-contacts[1]

Повідомляйте про новини та промо-акціях в пару кліків

Хорошими новинами потрібно ділитися! Якщо Ви хочете, щоб всі дізналися про вашу рекламну акцію, останні оновлення, нові продукти / послуги або наближення заходу, просто надішліть листа вашим клієнтам, друзям і відвідувачам вашого сайту та розвивайте взаємодію з ними.

shoutout-examples-lp[1]

Wix ShoutOut може відправляти листи за адресами, які ви зібрали за допомогою сайту або ж можна поповнювати контактну базу самим, довантажуючи адреси з робочої або персональної ел. пошти.

Найзручніший спосіб набору користувачів сайту – додаток Subscribe Form: форма підписки на розсилку, яка оновлює список контактів прямо у вашому акаунті Wix.

Скористайтеся перевагами Wix ShoutOut:

  • Відправляйте новини, оновлення та промо-акції в листах, які будуть чудово виглядати на будь-якому екрані, будь то комп’ютер, планшет або смартфон;
  • Діліться вмістом ваших листів в соціальних мережах, додавши відповідні кнопки «Поділитися» прямо в розсилку;
  • Легко імпортуйте списки контактів;
  • Відстежуйте ефективність розсилок, включаючи статистику відкритих листів, переходів та пересилань.

За матеріалами WiX.com

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *