6 швидких способів створити якісний контент

Чому потрібно регулярно оновлювати контент на сайті?

Це важливо для підтримки інтересу до сайту, як відвідувачів і потенційних клієнтів, так і для пошукових роботів, які сканують ваш сайт. Оновлення контенту займає багато дорогоцінного часу. На жаль, не можна поставити світ на паузу кожен раз, коли вам потрібно додати нову статтю або новину на сайт. Адже не лише написання і публікація контенту займають масу часу: набагато більше часу може піти на пошуки підходящої ідеї. В цій статті написані кілька корисних прийомів, які допоможуть вам створити якісний контент неймовірно швидко.12[1]

Черпайте натхнення в улюблених блогах

Немає нічого поганого в пошуку натхнення та нових ідей на ваших улюблених ресурсах в мережі. Так що якщо Ви десь знайдете ідею, якою могли б скористатися, – зробіть це. Просто інтерпретуйте її по-своєму і піднесіть в більш стислому вигляді. Нехай вас не бентежить, якщо даний запис буде коротшим, ніж інші, – головне, щоб вона була цікавою і не містила нічого зайвого. Такий вид оновлень допоможе внести ковток свіжого повітря на ваш сайт.

ru-wix-blog[1]

Використовуйте ефектні зображення і відео

Якщо ви хочете уникнути надмірного використання тексту у вашому блозі, зробіть акцент на відео і зображеннях. При цьому намагайтеся уникати стокових зображень: вони навряд чи допоможуть вам вразити відвідувачів сайту і вже точно не посприяють розкрутці вашого бренду. Як підібрати кращі зображення для сайту ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Ефектні фотографії та відеоролики на сайт FlipMe >>

images[1]

Використовуйте соціальні мережи

Якщо ви ведете активну діяльність в одній або відразу декількох соцмережах, ви можете додати ці оновлення прямо на ваш сайт за допомогою спеціального додатку. У магазині додатків Wix App Market ви знайдете багато цікавих можливостей, так що навіть якщо ви вже використовуєте соціальні функції на сайті, ви завжди можете додати щось ще. WiX радить використовувати додаток саме тієї мережі, в якій Ви найбільш активні. Шкоди це точно не завдасть: якщо в якийсь момент Ви вирішите, що дане додаток Вам більше не потрібний, ви зможете видалити його за лічені секунди.

Інтеграція з соцмережами на сайті sanindelaetvideo >>

social-sanindelaetvideo[1]

Придумайте інструкцію в стилі «зроби сам»

Ви здивуєтеся, як багато людей будуть вдячні вам за покрокову інструкцію по тому, що ніколи не здавалося Вам важким. Це може бути що завгодно, від вишивання хрестиком до керівництва з приготування омлету або ретуші в Photoshop. У чому б ви не були хороші, діліться своїми знаннями! Це відмінний спосіб створити позитивний імідж людини, яка завжди радий поділитися чимось добрим з іншими, що, звичайно ж, піде на користь вашому сайту.

Інструкція по створенню щітки на сайті Pipe Cleaner Crafts >>

how-to-en[1]

Додавайте відгуки клієнтів

Якщо у Вас є задоволені відвідувачі, не соромтеся попросити їх залишити відгук на вашому сайті. Справа не тільки в тому, що у вас з’явиться контент, створений кимось крім вас, але і в тому, що це може значно вплинути на ступінь довіри до вас і на вашу репутацію. Wix App Market пропонує кілька додатків для збору відгуків, які можна легко додати на сайт.

Відгуки клієнтів на сайті організаторів весіль Save The Date >>

feedback4-savethedate-w[1]

Пишіть тематичні огляди

Незалежно від того, в якій сфері ви працюєте – в моді, харчовій індустрії, фотознімків чи виробництві продуктів для дітей, – спробуйте зібрати якомога більше новин з даної тематики, щоб створити власний професійний огляд, або дайджест. Додайте опис до кожного предмету або темі, плюс вашу власну оцінку. Це може бути стаття про останні тенденції в організації весіль, або добірка самих креативних прикладів фотомонтажу, головне – щоб тема була пов’язана з тематикою Вашого сайту. Для залучення більшої уваги до статей використовуйте на початку заголовків цифри, що показують, скільки предметів ви збираєтеся розглянути – така форма подачі контенту стала дуже популярною останнім часом. Ви можете легко перетворити тематичні добірки в частину щомісячного плану по оновленню сайту.

За матеріалами WiX.com

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *