Складно переоцінити користь хорошого логотипу. Це фундамент бренду, який відображає суть сайту, викликає певні емоції і залишається в пам’яті. Коли ви працюєте над дизайном власного сайту, логотип стає одним з найважливіших елементів оформлення. Тепер не потрібно витрачати купу грошей і наймати професійного художника для його розробки – сьогодні в інтернеті багато майданчиків, де логотип можна зробити самому.
Логотип своїми руками в редакторі Wix
Якщо Ви працювали в редакторі Wix, то напевно знаєте, що він має багато функцій. Як і будь-який графічний редактор, його можна використовувати для дизайну логотипу. Робиться це просто. Зайдіть в редактор під своїм логіном, натисніть «Додати» і виберіть «Форми і лінії». У вкладці «Форма» ви знайдете всілякі зображення, включаючи банери, стрілки тощо. У розділі «Кліп-арт», теж багато картинок, і вони промальовані більш ретельно. Щоб переглянути їх, натисніть «Додати»> «Фото»> «Кліп-арт».
Тепер виберіть картинку, яка підійде в якості символу вашого сайту. Це буде основа логотипу. Поекспериментуйте з її кольором, розміром і ефектами, а після цього напишіть назву своєї компанії, виберіть гарний шрифт і розташуйте текст так, щоб він добре виглядав поруч з малюнком. Все, логотип готовий!
Безкоштовні онлайн-сервіси для створення логотипів
У мережі багато інших безкоштовних сервісів, придуманих спеціально для того, щоб будь-який користувач міг зробити собі логотип. Вони зазвичай виглядають як найпростіший редактор, де можна змінювати колір і розмір логотипу, шрифти і деякі інші параметри. На виході ви отримуєте готове зображення в декількох форматах. Ось декілька з них:
Зроблений вами логотип можна нанести на друковану маркетингову продукцію, замовлену тут же. Якщо захочете завантажити логотип окремо, приготуйтеся заплатити невелику суму. Головна перевага – широкий набір кириличних шрифтів і російськомовний інтерфейс.
Ця проста у використанні платформа ідеально підходить для текстових логотипів.
Відкрийте посилання, виберіть потрібний розділ і приступайте. Логотип безкоштовний, але натомість вас попросять розповісти про сервіс своїм друзям. Підійде для букв латинського алфавіту.
Простий, зручний і безкоштовний ресурс. Тут можна завантажити свої власні малюнки і працювати з ними.
У цього сервісу хороший інтерфейс та зрозумілі настройки. Логотип низької якості буде безкоштовним, а за картинку високої якості доведеться заплатити невелику суму.
Професійні логотипи майже задарма
Якщо перспектива малювати логотип самому не викликає у Вас особливого ентузіазму, краще звернутися за допомогою до професіоналів.
Тут будь-яка робота коштує 5 $, навіть логотип за індивідуальним дизайном. Ціна невисока, тому можна замовити відразу декілька і вибрати той, який сподобається найбільше.
Біржа російськомовних фрілансерів, серед яких є дизайнери, готові намалювати вам хороший логотип за прийнятною ціною. Ви можете розмістити замовлення в категорії «Дизайн і Арт»> «Логотипи», і вибирати серед тих, хто відгукнувся.
Сайт на якому можна знайти надійного фрілансера для практично будь-якої мети, в тому числі і для дизайну логотипу. Додайте завдання і виберіть підходящого виконавця.
Корисні поради по дизайну логотипів
- Колір. Вибирайте кольори, які підходять духу вашого сайту і того, що Ви робите. А перш ніж зробити вибір, перечитайте статтю WiX про психологію кольору.
- Розмір. Логотип повинен однаково добре виглядати і на звичайному комп’ютері, так і на смартфоні. Гарненько протестуйте зображення і переконайтеся, що воно оптимізовано під екрани з різним дозволом.
- Джерела натхнення. Дивіться більше хороших прикладів і обов’язково аналізуйте побачене. Для початку – добірка Wix-сайтів з красивими логотипами.
- Актуальність. Так, логотип час від часу можна змінювати, але не кожні два тижні, так що придумуйте такий, який прослужить довго і не застаріє через рік.
- Чіткість. Люди повинні відразу розуміти, що у вас за сайт, тому намагайтеся, щоб логотип був простим і зрозумілим.
- Кількість варіантів. Зробіть 3-4 варіанти логотипу. Подумайте про переваги і недоліки кожного і порадьтеся, перш ніж визначитися.
- Простота. Не використовуйте занадто багато шрифтів і кольорів – надто строкаті логотипи збивають користувачів з пантелику.
- Фон. Зробіть варіант логотипу на прозорому фоні, щоб накладати його на кольорову підкладку. Для вебу використовуйте формат PNG або GIF.
- Формат. Збережіть готове зображення в декількох форматах: JPEG, GIF і PNG – для вебу, PDF і EPS – для друку.
- Сенс. Не зациклюйтеся на дизайні. Подумайте про те, який сенс несе логотип і намалюйте не просто гарну картинку, а таку, яка стане символом вашого сайту.
За матеріалами WiX.com
Дуже вдячний за переклад статті!
Проте порад трохи замало, щоб самостійно створити гарне лого.
Можливо, ця стаття як раз пригодиться:
http://www.logowiks.com/create-a-logo/
Гарна підбірка сервісів. Рекомендую перед створенням лого подивитись кращі редизайни лого http://nakolenke.club/771-rediz-logo-2015.html – може когось на щось вдохновить