Сервіс Prezi.com

Сервіс Prezi.com дозволяє створювати і зберігати презентації, виконані в новому стилі – у стилі zoom-технології (технології наближення).

prezi0

Інтерфейс презентації – великий віртуальний стіл, на якому розташовані такі об’єкти як: текст, картинки, графіки, відео, флеш-анімація.

При перегляді презентації сервіс буде пересувати цей стіл, відображаючи послідовно кожну його частину як окремий слайд. У будь-який час можна відволіктися від сценарію показу і повернутися до тексту, зображення, наблизити схему або її частину, а потім знову продовжити перегляд.

Інструмент завдання послідовності показу матеріалу дозволяє швидко налаштувати презентацію так, як хочеться автору. Можна змінити послідовність показу, щось прибрати, щось додати, не видаляючи сам матеріал, а просто виключаючи його з показу. Можливості Prezi дозволяють створювати презентації нового виду з нелінійної структурою. Створити презентацію в Prezi можна без шаблону, але у перший раз краще вибрати шаблон, бо в ньому вже є кілька слайдів, в які додані переходи і збільшення певних елементів.

prezi1

Мова інтерфейсу prezi.com англійська. Додавати текст презентації можна будь-якою мовою, але, на жаль, не всі теми підтримують українську мову, тому перше, що потрібно перевірити після запуску певного шаблону prezi.com – це відображення української мови.

prezi2

За матеріалами статті Perron B., Stearns A. “A Review of a Presentation Technology: Prezi”

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *