Публікація повідомлень з блогу в Google+

Ця можливість відсутня у блогів з вмістом тільки для дорослих. Більш докладно про це див. на сторінці Контент користувача  і правила поведінки Google+.

Як правило, основні цілі блогерів – залучити якомога більше читачів і налагодити спілкування з ними. Публікуючи контент в Google+, ви заявляєте про себе і даєте потенційним читачам можливість підписатися на ваш блог. Підключіть свій блог до Google+, і у ваших повідомленнях буде вказано те ​​ж ім’я, що й в профілі Google+. Частина блогів можна пов’язати з +сторінкою, частина – з профілем Google+. Від цього залежатиме,  хто побачить ваші повідомлення в Blogger.

Автоматична публікація в Google+

Якщо ваш загальнодоступний блог пов’язаний з вашим профілем або +сторінкою, то коли ви ділитеся в ньому записом, її фрагмент автоматично публікується в Google+.

Щоб відключити цю функцію, перейдіть в свій блог, відкрийте вкладку Google+ і зніміть прапорець Автоматично ділитися записом у Google+.

SNP_535373EA5D6E934B195FC690E975BA61154E_3388186_en_v1

 

Автоматична публікація в Google+ недоступна для запланованих повідомлень!

Вибіркова публікація в Google+

Якщо ви хочете ділитися тільки деякими записами з блогу або вибирати, кому з користувачів Google+ вони будуть доступні, включіть функцію Пропонувати поділитися записом у Google+.

При публікації записи ви побачите вікно,  де можна вибрати кола, яким вона буде доступна, і додати кілька слів. Заповніть потрібні поля і натисніть “Поділитися”. Запис з’явиться в стрічці, пов’язаній з вашим профілем Google+ (або +сторінкою), а також у стрічках тих, з ким поділилися.

Щоб увімкнути цю функцію, перейдіть в свій блог, відкрийте вкладку Google+ і встановіть прапорець Пропонувати поділитися записом у Google+.

2SNP_7268FF8FA886F7F1F2D06B4425F66510F268_3388188_en_v0

Наступного разу при публікації запису ви побачите вікно, в якому зможете вибрати, кому воно буде видно. Зверніть увагу, що за замовчуванням встановлений параметр “Для всіх”, але його можна змінити.

5blogger_1752748_alwaysshow_en

Щоб відключити цю функцію, просто зніміть прапорець.

Якщо ви хочете іноді ділитися записами і не міняти кожен раз налаштування або збираєтеся відправити у Google+ старі публікації, відкрийте вкладку Повідомлення та натисніть на посилання “Поділитися”. Вона з’являється, якщо навести курсор миші на який-небудь запис.

6blogger_1752748_postshare_en

Щоб отримати доступ до цих та інших функцій, зв’яжіть свій блог з профілем або сторінкою Google+. Тоді ваші записи будуть публікуватися в Blogger і Google+ під одним ім’ям.

Щоб пов’язати свій блог з профілем Google+  або +сторінкою, перейдіть на вкладку Google+.

Не вдається автоматично опублікувати запис в Google+

У деяких випадках ви не зможете автоматично опублікувати повідомлення блогу в Google+.

Декілька можливих причин:

  • Повідомлення створені за допомогою електронної пошти
  • Повідомлення створені в результаті імпорту
  • Повідомлення створені за допомогою API
  • Повідомлення планується опублікувати пізніше

За матеріалами Google довідка

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *