Кнопка Pin It!

Якщо ви знайомі з платформою Pinterest, то ця новина вас точно порадує (а якщо ще ні – саме час з нею ознайомитися!). Розробники WiX невпинно трудилися, щоб надати вам нову функцію – додавання кнопки «Поділитися» в соціальній мережі Pinterest. Тепер користувачі можуть викладати контент з вашого Wix-сайту на свою сторінку в Pinterest в один клік. А для власників Wix-сайтів це означає роботу в абсолютно новому напрямку.pinterest-btn-pic[1]

Що таке Pinterest і «піннинг»

Pinterest – це свого роду віртуальна дошка, на яку ви можете «вішати» сподобалися вам зображення і ділитися ними з іншими користувачами. Колекції зображень можна об’єднувати за темами в свого роду інтерактивні альбоми (які тут називаються «дошками»). При цьому Ви можете не тільки ділитися окремими зображеннями в Facebook або Twitter, а й давати посилання на ваші колекції. Поповнювати колекцію пінів дуже просто, використовуючи кнопку «Pin it», яка додається в панель браузера при реєстрації. Тут можна розміщувати каталоги товарів, фотографії предметів ручної роботи, портфоліо, дизайни сайтів та багато іншого.

wix-pinterest[1]

Навіщо потрібні Піни?

Піннинг став не просто популярним, але і неймовірно ефективним способом привести трафік на сайт. Ця нова функція забезпечить вам збільшення трафіку та допоможе підігріти інтерес до вашого сайту. Якщо ваш сайт носить інформативний характер – Pinterest допоможе розширити охоплення аудиторії і залучити нових користувачів.

Як додати кнопку «Pin it» на сайт?

У першу чергу, потрібно додати кнопку на сайт:

  • У лівій панелі редактора натисніть на знак «+», щоб з’явилася вкладка Додати.
  • В Додати виберіть Соц. мережі.
  • Виберіть кнопку «Pinterest Pin It» і додайте її на відповідне місце на сайті.

SCRNSHT11[1]

Переходимо до налаштувань:

  • Двічі клікніть на кнопку «Pin It»
  • У налаштуваннях кнопки, які з’являться ліворуч, натисніть Вибрати зображення.

SCRNSHT2[1]

  • У галереї зображень виберіть відповідну фотографію і натисніть Змінити фото (це те зображення, яке з’явиться в Pinterest після того, як користувачі натиснуть на кнопку «Pin It»)
  • У налаштуваннях кнопки «Pin It» під кнопкою «Вибрати зображення» додайте опис зображення (це опис з’явиться в Pinterest після того, як користувачі натиснуть на кнопку «Pin It»)
  • Щоб поміняти вид кнопки «Pin It», перейдіть панель налаштувань вниз і змініть вид лічильника, розмір і кольори кнопки.

SCRNSHT3[1]

Тепер ви можете побачити, як ваш пін буде виглядати в Pinterest в попередньому перегляді панелі «Налаштування». Натисніть Зберегти, але не забудьте – щоб протестувати роботу кнопки «Pin It», вам потрібно опублікувати оновлену версію сайту. Вдалого піннінга!

За матеріалами WiX.com

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *