WordPress.org

WordPress є ідеальною платформою для публікації, орієнтованої на красу, підтримку стандартів і зручність використання. WordPress безкоштовний і вільний до розповсюдження.

Простіше кажучи, WordPress – це те, що ви використовуєте, коли хочете працювати з програмним забезпеченням для ведення блогів, а не боротися з ним.

wordpress-3.8-ru_RU[3]

Тут ви можете завантажити свіжі версії російського WordPress, почерпнути корисну інформацію з перекладеного Кодексу або отримати допомогу на форумі підтримки. Підпишіться на стрічку проекту, щоб бути в курсі подій.

Завантажити

Поточна версія російського дистрибутива завжди доступна за цим посиланням.

Це оригінальний дистрибутив із зовнішнім, виконаним без втручання в код, пакетом локалізації. Пакет локалізації знаходиться в каталозі wp-content/languages. Зміни внесені тільки у файли readme.html і wp-config-sample.php, оскільки в них механізм інтернаціоналізації не використовується. Різниця між англомовної та локалізованої версії тільки в мові  повідомлень.

1

AppleMix.ru новини Apple, огляди, поради, пристрої та аксесуари.

2

MacRadar: Блог про продукцію Apple.

3

Персональний блог Юрія Белотіцкого

4Соціальні API Mail.Ru можливості для залучення аудиторії та ведення бізнесу в соціальній мережі.

Встановлення

Знамените «встановлення за 5 хвилин» зводиться до того, що після скачування пакет потрібно розархівувати і помістити в потрібну директорію на сервер. Потім звернутися до цієї директорії з браузера і відповісти на кілька запитань.  Детальніше цей процес описаний в Кодексі.

За матеріалами WordPress support

Напишіть відгук