WordPress.com і WordPress.org

WordPress – це проста і зручна платформа для ведення блогів, на якій працюють мільйони веб-сайтів.

Вона представлена ​​у двох видах: з хостингом на WordPress.com і версія вивантажена з WordPress.org для самостійного хостингу.

WordPress.comWordPress.org
Ви працюєте над вмістом, а ми робимо все інше.Вам потрібен хостинг.
Включені хостинг, забезпечення безпеки та виконання резервних копій. Платна послуга дозволяє використовувати власний домен. (Наприклад, YourGroovyDomain.com.Вам необхідний хостинг, робити резервні копії, і обслуговувати сайт. Для забезпечення безпеки та виконання резервних копій сайту (Наприклад,  платний сервіс VaultPress).
Виберіть одну з представлених тем.Встановіть потрібну тему. Створіть свою власну тему з використанням PHP і CSS.
Доступні статистика, коментарі, опитування. Не треба встановлювати плагіни.Для розширення функціональності сайту встановіть плагіни.
Завжди доступні довідка та форуми WordPress.com.За допомогою звертайтеся на форуми WordPress.org.
Вам необхідно зареєструватися на WordPress.com і дотримуватися встановлених правил.Реєстрація не потрібна.

WordPress – проект спільноти людей, таких як і ви. Тисячі людей з усього світу вносять свій внесок у проект і мільйони сайтів працюють на його основі. WordPress може використовуватися як для сайтів великих компаній, так і для персональних блогів.

wordpress-logo[1]

Почати роботу з WordPress можна двома способами. Можна встановити WordPress на своєму сервері або розмістити сайт на WordPress.com, залишивши технічну сторону нам.

Самостійний хостинг сайту WordPress може бути цікавим та корисним, але й відповідальність повністю лежить на його власнику. Завантажити програмне забезпечення WordPress можна безкоштовно на сайті http://wordpress.org, але його треба встановити на веб-сервері. Вам знадобиться вибрати і встановити тему і плагіни.

WordPress.com влаштований по-іншому. Вам не треба скачувати ПЗ, оплачувати хостинг або керувати веб-сервером. Замість цього ви працюєте над вмістом і більш нічого!

WordPress.com – хороший вибір для блогерів, фотографів, художників, лікарів – майже для кожного. Ми надаємо багато тем і вбудованих плагінів, так що вам не треба завантажувати їх самостійно. Проте, людям, які планують відкрити інтернет-магазин, і користувачам, які віддають перевагу повному контролю над сайтом, варто подумати про самостійний хостинг WordPress.

Базовий функціонал ведення блогів на WordPress.com безкоштовний. Платні послуги надають додаткові можливості. Використання платних послуг необов’язково. Базові послуги постійно доповнюються, а також поліпшуються можливості.

WordPress.com – це комерційне підприємство, яке належить компанії Automattic (заснована розробником WordPress, в її штаті на повну ставку працюють розробники, дизайнери і співробітники техпідтримки). WordPress.com працює під управлінням багатосайтової версії WordPress. Розробки, що фінансуються Automattic, – це регулярні внески у справу WordPress.org з користю для спільноти.

За матеріалами WordPress support 

Напишіть відгук