Cтворення Google Cайту

Щоб створити Google Сайт перше, що необхідно це ввійти в акаунт Google. Після цього можна відразу ж приступити до створення сайту.

GS4[1]Ось як це зробити:

  1. Натисніть кнопку Створити.
  2. Потім або виберіть один з  шаблонів, або використовуйте макет за замовчуванням , або натисніть Переглянути додаткові шаблони в галереї і виберіть відповідний варіант .
  3. Вкажіть назву сайту і його URL – адресу (наприклад , sites.google.com / site / vash_sait). Вибрану назву і URL не можна змінити після створення сайту або використовувати повторно після його видалення.
  4. Натисніть “Інші можливості” і встановіть відповідний прапорець, якщо ваш сайт буде містити матеріали для дорослих. Крім того, в цьому розділі можна додати опис сайту.
  5. При бажанні можна вибрати оформлення сайту. Для цього натисніть ” Вибрати тему”.
  6. Потім введіть код з зображення, щоб підтвердити, що ви не робот, і натисніть кнопку Створити в верхній частині сторінки.

Коли створення сайту завершено, ви можете додати в нього нові сторінки. Для цього натисніть кнопку Створити сторінку, розташовану в правому верхньому куті макета.

Вкажіть назву сторінки та виберіть її тип: веб-сторінка, оголошення, файловий менеджер або список. Потім виберіть місце, яке сторінка займає в ієрархії сайту, і натисніть кнопку Створити.

За матеріалами Google довідка

Напишіть відгук