Як відкрити перегляд вулиць, 3D-зображення, фотографії користувачів та інші знімки

На Google Картах є що подивитися. Ви можете побувати в нових країнах, на дні океану і навіть у космосі, просто перемикаючи між різними режимами Карт.

Автор: Google Maps

Знайдіть потрібне місце за допомогою рядка пошуку. Ви також можете просто перетягнути карту або натиснути на будь-яку точку. На екрані з’явиться панель, на якій можна побачити різні зображення, наприклад знімки з Перегляду вулиць.

Галерея

У галереї ви знайдете безліч цікавих зображень: фотографії, кругові панорами, фототури. Щоб побачити їх, спочатку відкрийте цікаву для вас частину карти. Потім натисніть кнопку галереї в правому нижньому кутку екрана.

Натисніть на будь-яке зображення, щоб відкрити його. Для виходу натисніть на текст “Повернутися до карти” у лівому нижньому кутку екрана.

Перегляд вулиць

Щоб увійти в режим “Перегляд вулиць”, натисніть на значок чоловічка, розташований у правому нижньому кутку екрана.  Потім перетягніть значок на карту.

Більше інформації про карти Google можна знайти тут:

• Перегляд вулиць. Панорамні знімки доріг, пам’яток та інших місць.
  • Земля. Наша планета у вигляді тривимірного глобуса, створеного з супутникових знімків, а також 3D-тур по Землі.
  • Супутник. Знімки планети, зроблені з супутника. Ви будете бачити їх у спрощеному режимі замість моделі Землі.
  • Бізнес-фото. Віртуальні інтер’єри ресторанів , магазинів та інших місць. У них можна побувати , не виходячи з дому! А ще ви можете додати свої фотографії улюблених місць.
  • Панорами. 360 – градусні панорами, створені користувачами Google Карт.
  • Фотографії. Знімки з усього світу, зроблені  користувачами, а також фототури по пам’ятках.

За матеріалами Google довідка