15 порад від досвідчених користувачів Wix

Перш ніж приступити до роботи над першим у своєму житті сайтом, непогано б почитати рекомендації тих, хто вже через це пройшов. Команда WiX вирішила допомогти вам та зібрала воєдино поради користувачів, які колись теж не розуміли, з чого і як почати, а зараз все вміють, і охоче готові поділитися своїм досвідом.

11[1]


Ретельно вибирайте шаблон.

Насамперед переконайтеся, що вибраний варіант відповідає завданням вашого сайту та бізнесу. Оскільки Ви не зможете поміняти шаблон після того, як почнете працювати над сайтом, тому уважно все подивіться та добре продумайте все. У цій статті на блозі WiX можна почитати про те, які шаблони вибирають дизайнери.


monile-icons-12[1]Читайте блог Wix.

Це хороше джерело інформації для тих, хто хоче удосконалювати і розвивати свій сайт. Тут регулярно публікуються корисні статті про новинки веб-дизайну, бізнес-поради, і розповідаються про нові функції редактора.


32[1]Зробіть мобільну версію.

Якщо ваш сайт не відкривається на смартфонах і планшетах, то Ви втрачаєте аудиторію. Зробивши мобільну версію, переконайтеся, що все працює, а заодно додайте Панель управління Mobile – з нею користувачам буде зручніше. Про те, як повинен виглядати хороший мобільний сайт, можна прочитати тут.


6[1]Додайте іконку сайту для Facebook.

І вона буде з’являтися кожен раз, коли ви або хтось інший опублікує посилання на ваш сайт в своєму Facebook. Красива іконка привертає увагу користувачів і збільшує число переходів на сайт. В статті блогу WiX розповідається, як її додати.


51[1]Обробіть фотографії.

Використовуючи вбудований редактор зображень, Ви можете обробляти зображення, додавати ефекти, накладати фільтри – загалом, робити все, щоб вони ставали гарними й вписувалися в стиль і дизайн сайту.


61[1]Вчіться керувати історією.

Всі зміни, які відбуваються з сайтом, зберігаються в розділі «Історія сайту». Якщо ви хочете відновити попередню версію, то зробити це дуже просто.


7[1]SEO – це важливо.

Не забувайте оновлювати налаштування SEO для всього сайту і для кожного розділу окремо. Правильно налаштований сайт піднімається в пошуковій видачі і привертає більше відвідувачів.


6[1]Додайте додаток для підписки через Фейсбук.

Це простий і хороший спосіб завести нових читачів. Працює додаток так: в той момент, коли користувач заходить на Ваш сайт, на екрані з’являється спливаюче вікно та запрошує його «лайкнути» сторінку Вашого сайту. Встановити додаток можна за посиланням.


9[3]Користуйтеся функцією переносу сайтів.

Wix дозволяє переносити сайт з одного аккаунту в інший. Якщо Ви вирішили зробити кілька сайтів або робите їх не тільки для себе, вам ця можливість дуже знадобиться: Ви можете створити сайт під своїм аккаунтом, а потім просто перенести його в інший.


П10[3]оказуйте більше фотографій на сайті.

Дайте відвідувачам можливість як слід все розглянути і завантажте не один знімок товару, а декілька, щоб його було видно з усіх боків. Ваші товари будуть ще краще розглядатися з додаванням ефекту збільшення фото.


111[1]Виберіть гарне доменне ім’я.

Доменне ім’я важливо не менше, ніж назва бренду, тому придумайте просте для розуміння ім’я, що відображає суть вашого сайту.


Слідкуйте за якістю зображень.51[1]

Якщо Ви хочете, щоб Вас сприймали серйозно, намагайтеся відповідати професійним стандартам та публікувати тільки якісні фотографії. А якщо вирішите все-таки викласти картинку в низькому розширенні, то зверніть увагу на її розмір, щоб вона не вийшла розтягнутою. Тут і тут можна почитати про оптимізацію зображень і про те, де їх шукати.


13[1]Закріплюйте елементи сайту.

Це потрібно для того, щоб картинки, іконки і текстові блоки не могли випадково абикуди переміститися в процесі редагування. Закінчивши роботу над елементом, закріпіть його на сторінці і переходьте до наступного.

14[1]


Заручіться підтримкою клієнтів.

Хороший відгук про Ваш сайт – один з найпотужніших маркетингових інструментів. Публікуючи відгуки відвідувачів у себе на сайті, ви зміцнюєте свою репутацію за допомогою думок тих клієнтів, які вже зробили вибір на вашу користь.


15[1]Перевірте, наскільки добре читається ваш сайт.

Оскільки Ви вже витратили багато часу і сил на дизайн, не забувайте про читабельність сайту. Якщо Ви початківець у створенні сайтів, то виберіть простий шрифт відповідного розміру, зверніть увагу на фон, переконайтеся, що він не заважає читанню, і не забудьте про структуру і логіку тексту. Ось пара корисних порад роботи зі шрифтами.


За матеріалами WiX.com

 

Leave a Comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *