Офлайн-версія Google Календаря

Нова офлайн-версія Календаря підтримується тільки в Google Chrome.

Календар Офлайн в Chrome 10 і пізніших версій

Google-Calendar-icon[1]Користуйтеся календарем в офлайн -режимі. Календар Офлайн в браузері Chrome 10 і пізніших версій дозволяє планувати заходи без підключення до Інтернету.

Chrome підтримує HTML5 і можливості синхронізації, завдяки чому в офлайн- режимі можна виконувати наступні дії:

  • переглядати календарі;
  • підтверджувати участь в існуючих заходах.

Поки ви не підключені до Інтернету, Chrome зберігає дані у вашому профілі. Після підключення до Інтернету виконується синхронізація.  На даний момент Календар Офлайн може синхронізувати заходи не більше ніж за два місяці.

Як включити офлайн-режим?

  1. В налаштуваннях виберіть пункт Офлайн .
  2. Вам буде запропоновано встановити веб- програму “Календар Google ” з Інтернет-магазину Chrome. Натисніть Установити з Інтернет-магазину Chrome.
  3. Відкриється сторінка додатка ” Календар Google ” в Інтернет-магазині Chrome. Натисніть кнопку Безкоштовно.
    • У новому вікні відкриється сторінка завантаження. Якщо ви випадково закриєте його або це зробить блокувальник спливаючих вікон, знову натисніть кнопку Встановити з Інтернет-магазину Chrome.
  4. Після завершення установки відкриється нова вкладка Chrome і з’явиться значок веб-додатки Google Календаря. Натисніть на нього , щоб перейти до календаря.
  5. Знову зайдіть в налаштування і перевірте чи  з’явився біля пункту Офлайн зелений значок з галочкою. Якщо так, це означає,  що календар синхронізований і готовий до використання в офлайн-режимі. Під час синхронізації буде відображатися обертовий зелений значок.
  6. Офлайн – календар буде оновлюватися при кожному підключенні до Інтернету. Офлайн – режим не працює, якщо вікно Chrome відкрито в режимі інкогніто.

Усунення несправностей

Багатокористувацький вхід

Доступ до календарю в офлайн режимі

Функції календаря в офлайн режимі

Значки

Вибір календарів, які будуть в доступні в офлайн режимі

Відключення в офлайн режима

 За матеріалами Google довідка

Напишіть відгук