Опитування WordPress

Опитування надають блогу елемент інтерактивності. WordPress.com працює спільно з Polldaddy, популярним сервісом для створення голосувань, тому можна легко додати опитування в свій блог.

Засоби роботи з опитуваннями доступні з меню консолі:

ru_polls[1]

 

Створення нового опитування

Натисніть кнопку Додати опитування над редактором.

ru_add-poll-icon[1]

 

Якщо це ваш перший опитування на WordPress.com, вам запропонують створити або імпортувати обліковий запис. Виберіть відповідний варіант і дотримуйтесь подальших інструкцій.

ru_polls-new-account[1]

 

Після налаштування облікового запису можна створити нове опитування. Налаштуйте опитування, потім натисніть кнопку Зберегти голосування.

ru_polldaddy-create-poll[1]

 

З’явиться повідомлення про те, що опитування створений. Натисніть кнопку Embed Poll in New Post, щоб створити запис з опитуванням або скопіюйте скорочений код опитування і вставте його в потрібний запис.

ru_polls-embed[1]

Опитування з’явиться в блозі після публікації запису.

Примітка. На одній сторінці можуть бути розміщені декілька різних опитувань. Одне й теж опитування може відображатися на сторінці тільки в одному екземплярі. Якщо один і той же опитування є в запису, а також в бічній панелі, буде відображатися тільки його перший екземпляр.

Вставка існуючого опитування

Щоб додати до запису або на сторінку раніше створений опитування, натисніть кнопку Додати опитування над редактором.

ru_add-poll-icon[3]

Ви побачите список опитувань.

ru_polls-list[1]

Використовуйте посилання Embed in Post, щоб додати опитування до запису або на сторінку. Після цього можна опублікувати або оновити запис/сторінку.

За матеріалами WordPress support

Напишіть відгук