Мобільний WordPress і експорт вмісту на інший блог або на іншу платформу

Створювати записи, завантажувати фотографії, редагувати сторінки і управляти коментарями можна прямо з мобільних пристроїв. Підтримуються наступні платформи:

Останні версії мобільних і настільних додатків можна знайти на сторінці додатків.

m.wordpress.com

У мобільній версії консолі, m.wordpress.com, можна публікувати нові записи, переглядати статистику і додавати нові посилання. Для початку роботи просто перейдіть на сторінку http://m.wordpress.com в мобільному браузері!

Експорт вмісту на інший блог або на іншу платформу

Ви можете розпоряджатися вашим вмыстом як завгодно. У консолі WordPress.com перейдіть до пункту Інструменти -> Експорт, щоб завантажити вміст блогу у вигляді XML-файла. У цей файл формату WordPress eXtended RSS (WXR) будуть збережені ваші записи, сторінки, коментарі, рубрики, а також мітки.

ru_tools-export[1]

 

Можна завантажити тільки частину вмісту, використовуючи наступні фільтри:

  • Вміст, опубліковане в певний період – з використанням полів Початкова дата та/або Кінцева дата 
  • Вміст певних авторів.  Використовуйте випадаючий список Автори.
  • Записи, що відносяться до певної Рубрики. 
  • Тільки записи або тільки сторінки, використовуючи фільтр Content Types. 
  • Записи з вказаним Статусом.

ru_export[1]

 

Якщо ви хочете перемістити свій блог на інший сервер з встановленим ПО WordPress.org, можете скористатися нашими рекомендаціями в частині хостингу.

Примітка. Дана операція експортує ТІЛЬКИ записи, сторінки, коментарі, рубрики і мітки; можливо, вам буде потрібно вручну перенести в новий блог вже завантажені файли і малюнки. Поточна версія WordPress.org дає можливість імпортувати вже завантажені файли, при цьому блог, з якого імпортуються файли, повинен бути працездатний і містити малюнки. Тому ми рекомендуємо вам не видаляти свій старий блог до тих пір, поки ви не імпортуєте файли в новий блог.

Якщо ви збираєтеся експортувати вміст в блог на іншій платформі, найкраще зберегти свої малюнки з «Бібліотеки файлів » WordPress.com до того, як ви почнете імпортувати їх у новий блог.

Експорт посилань

Експорт посилань описаний у статті Import & Export Links.

Резервні копії

Коли ви ведете блог WordPress.com, ми самі робимо резервні копії. Якщо величезний метеорит впаде на сервери WordPress.com і виведе їх з ладу, всі ваші дані залишаться в цілості і ми зможемо відновити ваш блог за пару днів (зрозуміло, після закінчення пригоди з метеоритом).

Однак, якщо ви хочете самостійно робити резервні копії блогу, то можете робити це способом, описаним вище (Інструменти -> Експорт). Це гарна ідея, особливо якщо ви додали нових користувачів у свій блог. Редактори і адміністратори можуть видаляти будь-які записи або сторінки, а відновити матеріали, видалені з блогу, неможливо.

Перенаправлення на нову адресу

Ви йдете з WordPress.com? У цьому випадку можна легко перенаправляти відвідувачів з yourblogname.wordpress.com (а також всі постійні посилання) на нову адресу допомогою платної послуги Site Redirect upgrade.

За матеріалами WordPress support

Напишіть відгук