Короткий опис сайту “Підвищення ІКТ компетентності студентів та викладачів Київського університету імені Бориса Грінченка”

На цьому сайті розміщена велика кількість статей для підвищення ІКТ компетентності студентів та викладачів Київського університету імені Бориса Грінченка, яку можна ефективно використовувати в освітній діяльності і не тільки.

ict

Застосування сервісів мережі Інтернет у процесі навчання викликає у студентів підвищений інтерес і посилює мотивацію навчання, оскільки створює можливість доступу до свіжої інформації у поєднанні кольору, мультиплікації, музики, звукової мови, «діалогу» з джерелом знань, розширює можливості подання навчальної інформації.

З появою в роботі викладача комп’ютера та Інтернет-технологій значно підвищуються можливості самоосвіти. З’являються нові теми, цікаві завдання та способи їх реалізації: розробка комплекту електронних уроків, об’єднаних спільною тематикою або методикою викладання; розробка пакету тестового матеріалу в електронному вигляді; розробка комплекту роздаткового матеріалу з навчальної дисципліни (картки, завдання, питання); створення електронного підручника; розробка пакету олімпіадного матеріалу для підготовки студентів; база даних методик навчання тощо.

Найефективнішим способом показу результатів творчості викладача є розміщення матеріалів у мережі Інтернет. Можливість розмістити свої унікальні розробки, методики, статті, дидактичний матеріал в мережі дозволяє викладачу акумулювати свої роботи в якійсь віртуальній бібліотеці, де колеги можуть подивитися результати роботи педагога, доповнити, залишити відгук і обговорити.

Всі статті про сервіси мережі Інтернет можна знайти за тематикою рубрики в меню сайту. Їх розробники сервісів “не сидять на місці” – вони постійно розвивають свої продукти. Функціонал і інтерфейсні рішення різних сервісів модернізуються і можуть набувати новий вигляд і можливості.

Детальний опис корисних Інтернет сервісів розміщується на сторінках з назвою сервісу.

Мета сайту “Підвищення ІКТ компетентності студентів та викладачів Київського університету імені Бориса Грінченка” — допомога студенту та викладачу в освоєння локальних інформаційних технологій та нових інструментів (соціальних сервісів Інтернету) для організації проектної діяльності в умовах освітнього процесу.