Безкоштовні сервіси для створення інфографіки

Сьогодні все частіше можна зустріти застосування інфографіки на блогах та сайтах абсолютно різної тематики. Досвідчені маркетологи і вебмастри давно зрозуміли, що зображення набагато переконливіше слів.Інфографіка – це візуалізація даних, або (простіше кажучи) – мистецтво передати цифри статистики, інформації, даних і знань образною мовою графіки.

Vizualize

4d935e11ca04ae7554e4[1]

Vizualize.me – програмний додаток, який створює інфографіку для Вашого резюме.

За допомогою цього сервісу можна викласти всю інформацію про себе у вигляді зрозумілої структурованої схеми, виділивши ключові цифри і факти, що стосуються кар’єри. Додавання даних і їх подальша візуалізація відбуваються за пару кліків мишкою. У результаті виходить нестандартне резюме. Якщо досвіду в такій справі немає, слід вивчити інші приклади резюме, створені користувачами сервісу.

Працює, використовуючи інформацію профілю користувача в LinkedIn (соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів), і перетворює його резюме в персоналізовану інфографіку.

Google Developers

4e14b5df1b6f9c5c8ffa[1]

Google Developers – це безкоштовні інструменти для створення графіків і діаграм компанії Google дозволять вибрати серед набору блок-схем і графіків ті, які підійдуть для конкретного сайту. Всі параметри готової інфографіки налаштовуються. Дані з вихідної таблиці оновлюються на графіках в реальному часі.

Easel.ly

Easel.ly пропонує безліч безкоштовних шаблонів для створення інфографіки. Всі структурні елементи майбутньої інфографіки можна налаштувати і відредагувати на свій смак.

У цьому сервісі є також бібліотека готових форм, стрілок, покажчиків і ліній для створення блок-схем, легке налаштування колірних палітр і шрифтів. Також наявна можливість додавати власну графіку для оформлення.

Piktochart

df1a20b069e7471ed03c[1]

Piktochart – інструмент безкоштовного створення інфографіки та схем для презентацій на основі введених даних. У нього є власний редактор схем і кольорової палітри, набір шрифтів і можливість завантаження фонів, форм і картинок.

Шаблони для підготовки інфографіки оснащені схематичною сіткою для того, щоб редагування та розміщення елементів було пропорційним.

У безкоштовній версії пропонується три базових шаблони.

Infogr.am

Infogr.am безкоштовний інструмент для створення схем, графіків і карт з можливістю завантаження відео та фото для створення інтерактивної інфографіки.

Всі дані для готової інфографіки вносяться в таблицю, що нагадує собою Excel. Їх можна редагувати в будь-який момент, а вбудований генератор автоматично оновить готову інфографіку. Після завершення всіх правок результат можна опублікувати на сайті Infogram, вбудувати код інфографіки в свій сайт або блог, а також поділитися посиланням із друзями за допомогою соціальних мереж.

Visual.ly

fa9dce1ec19222205d5a[1]

Visual.ly платформа для публікації інфографіки, яка стартувала в 2011 році. Готову інфографіку можна розмістити в соціальних мережах. Сервісом користуються не тільки ентузіасти, а й професійні дизайнери, відомі бренди і компанії: в співтоваристві більше 35 тис. yчасників. Сервіс виник відносно недавно і досі додає до своїх категорій нову інформацію. Є безкоштовним і легким для використання.

Venngage

33f325a235c57caf5226[1]

Venngage – інструмент для створення і публікації інфографіки з досить простим у використанні набором можливостей. Для користувачів доступні готові схеми, теми оформлення, графіки та іконки, також підтримується завантаження авторських зображень і фонів для готових схем.

Серед додаткових можливостей є підтримка анімації та можливість завантажувати фони і картинки з брендуванням.

Dipity

60fe8ed21ddef3cc8b91[1]

Dipity сервіс створення, налаштування та публікації інфографіки з можливістю додавання на сторонні веб-ресурси. З його допомогою можна створити інтерактивну інфографіку-хроніку. Підтримується завантаження не тільки схем і фотознімків, але і прикріплення відеороликів, аудіозаписів, інтернет-посилань, геолокаційних і календарних відміток.

У платному тарифному плані передбачена можливість брендингу для готової інфографіки, використання інструментів аналітики і додаток для iPhone.

Creately

Creately – зручний для користувача інструмент, який допомагає створювати професійні діаграми та динамічні схеми. Ви можете вибрати із запропонованого набору типів діаграм, і просто додати свої дані, щоб створити Вашу власну діаграму або графік.

Spritesapp

Spritesapp простий та зрозумілий конструктор. Доступні географічні карти, графіки, стилі та інші стандартні інструменти. Сервіс дозволяє створювати цілі інфографічні презентації і відображати CSS-анімацію. Це зручно для тих, хто часто виступає з презентаціями. Проекти в Sprites легко масштабуються і добре виглядають на мобільних девайсах. Загалом однією з ключових особливостей сервісу є якраз те, що він орієнтований на мобільну інфографіку.

За матеріалами Medium.com

Напишіть відгук