Аудіозаписи WordPress

WordPress.com надає кілька способів поділитися аудіозаписами в блозі. Якщо ви хочете завантажити аудіофайли зі свого комп’ютера, вам необхідно скористатися платною послугою. 

Як додати аудіофайли у блог?

Існують 4 способи додавання аудіофайлів:

  • Завантажте файл .mp3, .m4a, .ogg або .wav на який-небудь сайт і вставте посилання на нього, використовуючи скорочений код (якщо ви десь знайшли аудіофайл, просто вставте посилання на нього). Щоб зробити це, перейдіть в HTML-режим редактора при створенні/редагуванні запису або сторінки. Потім вставте скорочений код виду з посиланням.  Якщо ваш браузер не підтримує відтворення аудіофайлів допомогою HTML5 або у вас не встановлений Flash Player, замість плейера буде відображатися посилання на файл. 

У  таблиці наведено відомості про можливості відтворення браузерами аудіофайлів допомогою HTML5:

Браузер.mp3.m4a.wav.ogg
Chrome 19ТакТакТакТак
Safari 5.1ТакТакТакНі
Firefox 12НіНіТакТак
Opera 11.6НіНіТакТак
IE 9ТакНіНіНі
  • Сплатіть додаткове місце для файлів, і ви зможете завантажувати файли .mp3, .m4a, .wav, .ogg в свій блог. У консолі завантажте файл на сторінці Медіафайли -> Додати новий. При розміщенні файлів у запис, натисніть кнопку None, потім – кнопку Insert into Post. Якщо це файл mp3, до запису або на сторінку буде додано скорочений код аудіоплеєра.

insert-audio-player[1]

 

За матеріалами WordPress support

Напишіть відгук